Osobisty Pomocnik

01 Gru 2017

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/zastanawiałaś się jak to jest mieć swojego własnego asystenta?
Swojego osobistego pomocnika, który odciążyłby Cię z wielu męczących problemów administracyjnych czy też z niezliczonej ilości biurokracji ciążącej na Twoim biurku? A jeśli masz za dużo rzeczy do zapamiętania na głowie, przypominałby Ci o ważnych spotkaniach lub o nadesłanej korespondencji przez Twoich klientów? Pora przestać o tym myśleć i zacząć działać! Nasza wykwalifikowana kadra już czeka na Twoje zlecenia. Personalny asystent jest znacznie tańszą alternatywą dla normalnego pracownika biurowego, zatrudnienie którego kosztowałoby Cię dużo więcej, nie mówiąc już o dodatkowym wykupieniu dla niego biura, żeby miał miejsce przeznaczone do pracy. Jak widać koszty namnażałyby się na każdym kroku.

U nas w ramach personalnego asystenta płacisz tylko za konkretne usługi, których potrzebujesz, nie ważne na jak długi okres trwania. Może to być pojedyncze zlecenie albo długotrwała owocna współpraca.

Jeśli prowadzisz dopiero rozwijającą się firmę i nie stać Cię na zatrudnienie zwykłego pracownika, nasz osobisty pomocnik jest dla Ciebie rozwiązaniem. Jeśli posiadasz zdalną pracę lub poszerzasz działalność swojej firmy i w różnych częściach kraju poszukujesz asystentów – jesteśmy tu dla Ciebie.

Listę proponowanych przez nas usług biurowych jak i merytorycznych oraz cennik znajdziesz w zakładce u góry strony (OFERTA > PERSONALNY ASYSTENT) lub pod tym linkiem.

Czekamy na informację od Ciebie!

Komentarze